تبلیغات
اسرار زیبایی - توصیه هایی به آقایون برای انتخاب لباس کار شیک!

انتخاب لباس کار شما باید هم جنبه حرفه ای هم جنبه شخصیتی شما را منعکس کند. لباس کار شیک برای مردان تاثیر قدرت ، و تاجری را با جذابیت شخصی و اعتماد به نفس بوجود می آورد.

ادامه در ادامه مطلب

انتخاب لباس کار شما باید  هم جنبه حرفه ای هم جنبه شخصیتی شما را منعکس کند. لباس کار شیک برای مردان تاثیر قدرت ، و تاجری را با جذابیت شخصی و اعتماد به نفس بوجود می آورد.
پیدا کردن لباس کاملا مناسب ممکن است سخت باشد. طبیعی است که در ابتدا برای پیدا کردن آن نا امید شوید، اما امیدتان را به خاطر اینکه بعضی  نگاه های  مدرن بالاخره به این کلوب لباس کار افتاد از دست ندهید. متریال ها و سبک های جدید در همه مغازه های مردانه فروشی پیدا می شوند. از نظر رنگ، لباس ها دیگر فقط در رنگ مشکی پیشنهاد نمی شوند، بلکه در رنگ های  تیره دیگر، طیف های مختلف از تیره مانند رنگ زغال چوب و خاکستری روشنتر از لباس نیروی در یایی و قهوه ای مایل به زرد  نیز موجود می باشند.

به هر حال شما کاملا از زنجیر های سنت رها نشده اید. هر لباس کاری باید برای محیط آن مناسب باشد.


رنگها
رنگ لباس شما باید با شما همخوانی داشته باشد، قدرتمند ترین و تاثیر گذار ترین تاثیر ممکن را بوجود آورد. از رنگ های خیلی روشن اجتناب کنید، بویژه از همه سفید ها. سایه روشن ها، مثل قهوه ای مایل به زرد  ، محبوبیت را بیشتر می کنند، اما مطمئن شوید که در سمت تیره باشد. رنگ های روشن کوچکترین لکه را نمایان می کند. چروکی ها را نمایان می کنند، استفاده عمومی دارند، و در آخر روز وحشتناک به نظر می رسند.

رنگ های براق معمولا برای لباس کار مردان مناسب هستند. لباس های براق در چشم می آیند و بدون اینکه زننده باشید شما را در نظر دیگران مشخص می کند . رنگ های براق معمول شامل سیاه، آبی نیرو دریایی و قهوه ای تیره است.  رنگ های طیف خاکستری  هرگز برای رنگ های براق انتخاب خوبی نیستند.

طرح ها می توانند برای زیبایی دادن به لباس مردان کمک کنند ، حتی اگر  لازم باشد از رنگ ها استفاده مناسب نکنیم. طرح های سنتی راه راه، چهار خانه یا استخوان ماهی هنوز مد هستند. اما  الان طرح هایی نظیر شطرنجی و راه راه دو رنگه و چند رنگه نیز وجود دارد.
 

پارچه ها
پارچه های لباس مردانه تغییر کرده است، اما نه خیلی زیاد. پارچه های پشم، کتان و ابریشم هنوز مورد علاقه هستند. در یک ترکیب پارچه پلی استر بیسار خوب است، اما وقتی به تنهایی استفاده می شود به نظر ارزان می آید.
پارچه کشباف خیلی مناسب نیشتند و تقریبا استفاده نمی شوند.  پارچه های کتانی خوب هستند ولی به راحتی چروک می شوند. با توجه به آب و هوایتان آن را انتخاب کنید زیرا این پارچه شما را در هوای گرم خنک نگه می دارد.


برازندگی
برازندگی یکی از مهمترین چیزها در رابطه با لباس کار می باشد. لباس تمیز به شما ظاهری پاکیزه می دهد. دقت کنید که درزها صاف باشند. مطمئن شوید که لباس شما مشکلی با لوازمی که معمولا در جیب هایتان می گذارید نداشته باشد.
بلندی آستین ها مهم هستند، و یک آستین ایده آل باید تا مچ دست بلندی داشته باشد، در راستای انگشت شصت. اگر آستین ها بلند تر باشند شما را به طرز باور نکردنی  کوتاه قد نشان می دهند. اگر بلند تر باشند شما را مانند زرافه ای در لباس مردانه نشان می دهند.
شلوار باید کمی روی کفش بیوفتد. لبه پشت شلوار شما هرگز نباید آنقدر بلند باشد که زمین را لمس کند. به خاطر بسپارید که سنگشور شلوار اگر کلفت باشد پا را کوتاهتر و اگر نباشد بلندتر نشان می دهد.

راحتی ژاکت و شلوار را با بلند کردن ، خم کردن و کشیدن دست ها و پاها امتحان کنید. اگر بیشتر وقت خود را نشسته می گذرانید مطمئن شوید که که کمر شلوارتان راحت باشد. همچنین مطمئن شوید که تکمه های ژاکت به راحتی باز و بسته می شوند که برای در آوردن لباس با مشکل مواجه نشوید.
داشتن خیاط برای  بهترین راه برای تضمین  بهترین پارچه ، رنگ و برش است. اگر می خواهید انتخاب ارزانتری داشته باشید سعی کنید که لباس را بخرید. تغییرات بیسار کوچکی در حد کوتاه کردن آستین می توان در آن ایجاد کرد.
 
 
لوازم
لوازمی که استفاده می کنید می تواند ظاهر شما را بد کند. کفش و کمر بندتان باید همیشه با هم ست باشد، و باید تیره تر از لیاستان باشند.  کراوات یا دستمال گردن باید با لباس مکمل یکدیگر باشند. انتخاب کراواتی که با رنگ لباس شما ست باشد به شما ظاهری پر انرژی و شیک می دهد.
 


  • آخرین ویرایش:-